Kontakta oss

Kontakta oss

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Hitta hit

För att hitta till oss kör Rv 40 5 km öster om Borås, sväng av avfart 89 och följ skyltar mot Ind.område och Bildemontering.

Adress

Borås Bildemontering AB
Handvävargatan 2
507 30 Brämhult

Tele: 033-230050

Försäljning

Åsa Post
VD/Säljare
Tel: 033-241594
Maila asa@borasbildemontering.se

Henrik Eldholm
Försäljningschef
Tel. 033-230053
Maila henrik@borasbildemontering.se

Johan Krii
Säljare
Tel: 033-230056
Maila johan@borasbildemontering.se

Per Lundgren
Inmärkare/Säljare
Tel. 033-230028
Maila lundgren@borasbildemontering.se

Philip Henrysson
Säljare
Tel. 033-230055
Maila philip@borasbildemontering.se

Peder Tjärnlund
Säljare
Tel. 033-230052
Maila  peder@borasbildemontering.se

Per Johansson
Säljare
Tel. 033-230017
Maila perj@borasbildemontering.se

Ann-Charlotte Andersson
Administration
Maila lotta@borasbildemontering.se

Lager

Lars Lust
Lager/Pack

Salam Salar Kodadad
Lager/Pack

Anders Reinhold
Lager/Pack

Frida
Butikskontrollant

Demontering

Jens Persson
vVD/Inmärkare
Maila jens@borasbildemontering

Per Molin
Verkstadsschef
Tel. 033-230020
Maila per@borasbildemontering.se

Fredrik Risto
Mekaniker

Jari Jussila
Mekaniker

Benny Råsemyr
Mekaniker

Markus Cras
Mekaniker/Inmärkare

Magnus Lindén
Mekaniker

Robin Carlander
Inmärkare

Fredrik Johansson
Mekaniker

Magnus Steen
Mekaniker