Kontakta oss

Kontakta oss

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din epost (obligatorisk)

    Ämne

    Ditt meddelande

    Hitta hit

    För att hitta till oss kör Rv 40 5 km öster om Borås, sväng av avfart 89 och följ skyltar mot Ind.område och Bildemontering.

    Adress

    Borås Bildemontering AB
    Handvävargatan 2
    507 30 Brämhult

    Tele: 033-230050

    Försäljning

    Åsa Post
    VD/Säljare
    Tel: 033-241594
    Maila asa@borasbildemontering.se

    Henrik Eldholm
    Försäljningschef
    Tel. 033-230053
    Maila henrik@borasbildemontering.se

    Johan Krii
    Säljare
    Tel: 033-230056
    Maila johan@borasbildemontering.se

    Philip Henrysson
    Säljare
    Tel. 033-230055
    Maila philip@borasbildemontering.se

    Daniel Paulsson
    Säljare
    Maila daniel@borasbildemontering.se

    Ann-Charlotte Andersson
    Administration
    Maila lotta@borasbildemontering.se

    Lager

    Darius Zarnauskas
    Lager/Pack

    Anders Reinhold
    Lager/Pack

    Frida
    Butikskontrollant

    Demontering

    Jens Persson
    vVD/Inmärkare
    Maila jens@borasbildemontering.se

    Per Molin
    Verkstadsschef
    Tel. 033-230020
    Maila per@borasbildemontering.se

    Fredrik Risto
    Mekaniker

    Jari Jussila
    Mekaniker

    Fredrik Johansson
    Mekaniker

    Markus Cras
    Mekaniker/Inmärkare

    Magnus Lindén
    Mekaniker

    Magnus Steen
    Mekaniker

    Robin Björshall
    Inmärkare

    Per Lundgren
    Inmärkare

    Peder Tjärnlund
    Inmärkare/Säljare